Про компанію

Ласкаво просимо на сайт компанії «ТЕРМЕС»тм!


Наша основна спеціалізація − дизайн та виготовлення корпусних меблів, а також комплексний підхід до облаштування Вашої домівки!


Історія компанії «ТЕРМЕС»тм − це історія кожного її співробітника. Історія досвіду, історія знань, історія досягнень. Ми просто продовжуємо традиції і втілюємо їх із новими можливостями.

Розпочавши свою діяльність у 1996р., ми з упевненістю можемо сказати, що наш досвід і бажання працювати є головним чинником, що допомагає нам у виконанні наших проектів, а робота на високотехнологічному обладнанні провідних європейських виробників дозволяє нам зробити наші вироби максимально якісними.

Всі проекти, кожне нове починання та звершення супроводжувалося одним простим секретом:

«Кожна людина і кожний дім має свою душу. У кожного вони особливі. Зрозумійте їх унікальність − і Ви створюватимете не просто меблі, не просто набір деталей, з’єднаних між собою… Ви зумієте подарувати людині комфорт, а його помешканню − особливість і неповторність»

Для нас важливо зрозуміти людей, жити з ними одним життям, відчувати їхні мрії і допомогти втілити їх в життя.

Колектив компанії «ТЕРМЕС»тм продовжує вдосконалюватися і постійно вивчає нові тенденції на ринку меблів. А тому ми з радістю можемо представити для виробників новітні технології та матеріали для виробництва меблів, а саме Фасади МДФ шпоновані, ПВХ, фарбовані; стільниці з штучного каменю, які внесуть нотку елітності у Ваші меблі.

 

З повагою та найкращими побажаннями, колектив компанії «ТЕРМЕС»тм!

З радістю втілимо Ваші фантазії нашими можливостями!

 


Наші клієнти


АДРЕСА

ВИРОБНИЦТВО
м.Тернопіль
вул. Микулинецька бічна, 10
Переглянути карту

тел. (0352) 25-99-68
тел. (096) 842-58-75

ФІРМОВИЙ САЛОН
м.Тернопіль
вул. Медова, 20
Переглянути карту

тел. (0352) 42-99-69
тел. (068) 523-33-32

ФІРМОВИЙ САЛОН
м.Тернопіль
вул. Лучаківського, 3д
Переглянути карту

тел. (068)-020-07-00