Розробка 3d проектів

візуалізація ваших майбутніх меблів

СТРОКИ

від 1 дня

ЦІНИ

400 грн

Переваги роботи з нами

На ринку 19 років
Гарантія 24 місяці
Власне виробництво
Найкращі ціни в регіоні
Доставка по всій Україні

Тривимірне проектування меблів

Щоб мати уявлення як буде виглядати ваше житло після поновлення, найрозумніше замовити у нас 3d проект меблів. Наша компанія займається розробкою і створенням стильних кухонних стінок і прихожих, елегантною обстановки для дитячої кімнати, спальні, санвузлів і вітальні, зручних меблів для торгових залів та офісів з якісних матеріалів за доступною ціною. Наші дизайнери забезпечують клієнтам можливість заздалегідь ознайомитися з віртуальною концепцією майбутнього творіння в кольорі та об’ємі, що дозволяє внести відповідні коригування задовго до втілення проекту в життя.

Важливі переваги 3d проекту меблів

Створення проекту в 3d форматі, навіть при наявності програми, справа трудомістка, потребує навичок, гарної бази знань і таланту. Наші фахівці вміють створювати унікальні інтер’єри на підставі ваших побажань, смаків і можливостей! У чому ж полягають переваги даної опції?

  • На підставі попереднього дослідження замірщиком вашого житлового простору, ми зможемо втілити в трьох вимірах меблі вашої мрії. Адже людина не завжди здатна в словесній формі озвучити свої фантазії, тому наші художники до тих пір пропонують різні варіанти організації предметно-просторового середовища, поки не задовольнять його бажання! 3d моделювання меблів на сайті нашого інтернет-магазину дозволяє створити затишну обстановку в будинку, таку, про яку ви давно мріяли.
  • В процесі розробки ескізного проекту враховуються розміри приміщення, що дозволяє задіяти кожен сантиметр площі гранично функціонально. Наприклад, проект кухні на замовлення – це цілий ряд заходів, спрямований на те, щоб забезпечити комфорт господині і зробити простір максимально ергономічним. З найкращими рішеннями дизайну меблів для житлових і виробничих приміщень ви можете ознайомитися в нашій фотогалереї.
  • Маючи перед очима ескіз майбутнього меблевого гарнітура і його розташування в просторі, можна спільно з домочадцями внести будь-які корективи в проект. А також заздалегідь підібрати найбільш прийнятний за якістю та ціною матеріал та колірну палітру виробу, вибрати відповідну фурнітуру.

Замовляючи меблі у нас, ви автоматично стаєте постійним клієнтом і отримуєте значну знижку на наступну покупку! Доставка товару здійснюється по всій території України в обумовлені терміни. Всі організаційні питання завжди можна вирішити за телефоном або електронною поштою. У блозі нашого сайту ви знайдете практичні поради з облаштування будинку.

Реалізуємо будь-яку вашу ідею

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

та отримайте дизайн у подарунок!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×