|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний

Кухня в морському стилі

TerMes.com.ua > Blogs > Кухня в морському стилі

Кухня в морському стилі

by user |27.07.2018 | Blogs, Blogs special

Мрієте про кухню в морському стилі? Давно хочете відчути себе в ролі капітана? Тоді переглядайте цей проект та беріть собі на замітку.

Основним кольором був обраний світло-блакитний. Велика частина кухонних меблів – біла, за винятком двох блоків, які оброблені під дерево. З одного боку розташувалися дві духовки і панель, а з іншого – раковина і робоча стільниця. Так як господарі часто приймають багато гостей, особливим побажанням стало наявність двох холодильників, в одному з яких зберігають заготовки.

Дверцята шафок відкриваються натисканням, а всі розетки розмістилися в спеціальних висувних модулях, які також відкриваються натисканням. Ці блоки призначені для підключення до мережі дрібної побутової техніки.

Поруч з барною стійкою на канатах балансують оригінальні полички, а тримає всю цю конструкцію справжній гак. Навпроти висить рятувальний круг, без якого не обійтися ні в одному плаванні.


Ну і завершує дизайн кухні еркерне вікно, вставши перед яким, можна на секунду перенестися прямо на капітанський місток корабля.

Поширити:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×