Кутові шафи-купе на замовлення

напряму від виробника

СТРОКИ

вів 25 днів

ЦІНИ

від 5000 грн/м.п.

Переваги роботи з нами

На ринку 19 років
Гарантія 24 місяці
Власне виробництво
Найкращі ціни в регіоні
Доставка по всій Україні

Кутові шафи-купе на замовлення

Компанія «Термес» виготовляє шафи кутові на замовлення. У нас відсутні фіксовані розцінки, так як кожен виріб має індивідуальний дизайн і виконаний на замовлення.

У нас замовляють готові шафи з уточненим наповненням і розміром, а також викликають замірщика додому. Наш дизайнер-замірник розробить індивідуальний проект під кутові шафи в передпокій, в коридор, інші кімнати в дому.

Замовник може мати власне уявлення про те, як повинні виглядати кутові шафи. Дизайн-проект або фотографія меблів допоможе нам виготовити шафу відповідно з вашою задумкою.

Де встановлюють кутові шафи

Меблі для дому відрізняється за формою, призначенням, різними стилям. Наприклад, буває звичайна, вбудована, радіусна форма, розсувна, зі стінкою, купе. Шафи використовують в дитячій, вітальні, передпокої, спальні і т. д.

Для створення ідеального виробу потрібні точні виміри. Буде краще, якщо ви викличете нашого дизайнера-замірника, який визначить параметри виробу, а також:

 • ідеальну комплектацію;
 • потрібну фурнітуру;
 • підбере поєднання кольорів;
 • розподілить внутрішнє наповнення;
 • матеріал для фасаду та корпусу;
 • дизайн кожного предмету.

Виготовляючи кутові шафи-купе в спальню під замовлення в Тернополі, наша компанія відповідає очікуванням замовників. Складність для клієнта – визначити дизайн. Домашній меблевий гарнітур повинен повною мірою відображати ваші вподобання і смаки.

Якими бувають кутові шафи

Шафа має форму кута – це все, що зазвичай знає замовник про цю меблів. А коли клієнт бачить різноманітні моделі меблів, з безліччю додаткових функцій, що мають різні дизайнерські рішення, він починає губитися. Розглянемо основні відмінності модифікацій шаф:

 • за розмірами – серійне виробництво меблів полягає в виготовленні конструкцій розмірів 90х90 см або 80х80 см;
 • за матеріалами – як правило, меблі виготовляються з ДСП, МДФ. Облицювання виконують з пластика, емалі, фасадної плівки. Перевага кутових шаф в тому, що при виборі кольору обмежень немає. Вони виконується з чітким деревним малюнком або інакше;
 • за типом відкривання дверей – г-подібну шафу на замовлення  обмежують стулками орного типу, купе. Шафа-купе зазвичай має великі розміри. Це потрібно врахувати при плануванні.

Вибір кутової шафи-купе

Кутові шафи-купе в коридор можуть мати габарити 80х70 см, з глибиною від 35-40 см. Краще, якщо розміри визначить досвідчений дизайнер, в цьому випадку ваші меблі ідеально вбудуються в обстановку.

Якщо вподобана модель підходить за розміром, дизайном, сміливо її купуйте! Але типові конструкції не завжди вписуються в планування квартири. Для зручності наша компанія пропонує клієнтам викликати нашого представника, щоб він справив безкоштовні заміри.

Меблі для спальні та інших кімнат повинна бути красивою, практичною і вигідною за ціною. Щоб купити дешевше, скористайтеся представленими акціями та знижками!

На кутові шафи-купе ціна може змінюватися в залежності від складності конструкції, вартості матеріалів. Але незмінним залишається одне – наші пропозиції відрізняються вигодою для замовника.

Реалізуємо будь-яку вашу ідею

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

і отримаєте дизайн шафи купе в подарунок!

  ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


   

   ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


   ×

    

    ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


    ×