|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний

Маленька біла квартира

TerMes.com.ua > Без категорії > Маленька біла квартира

Маленька біла квартира

by user |12.11.2018 | Без категорії

Як при мінімальній кількості меблів використовувати простір максимально ефективно? Як при переплануванні не втратити дорогоцінні метри? Як створити ефектний інтер’єр, взявши за основу білий колір? Відповіді та приклад в нашій статті.

Особливості використання простору

Основним завданням було створення світлого просторого середовища. Тому вирішено було перетворити квартиру в студію, а інтер’єр виконати в мінімалістичному стилі, який ідеально підходить для дизайну невеликих приміщень. Вітальню і спальну зони об’єднали, замість традиційного ліжка вибравши диван.

Щоб трохи ускладнити нехитру геометрію кімнати і відокремити робочу зону, стіну позаду столу трохи винесли вперед, а позаду неї розташували додаткове освітлення.
Простір кухні також використано по максимуму. Підвіконня підняли на один рівень з робочою зоною, таким чином збільшивши робочий простір. Замість столу вирішено було використовувати барну стійку, що значно заощадило місце.

Кольорове рішення

Використання в інтер’єрі білого кольору виявилося ідеальним рішенням для студії. Завдяки цьому простір візуально збільшився. До того ж білий колір відображає максимальну кількість світла.

Ідеї ​​для зберігання

На окрему увагу заслуговує рішення для зберігання речей. В кімнаті по периметру встановили велику шафу-купе, а недоліки в плануванні квартири вигідно використали , щоб облаштувати шафу для верхнього одягу.


Створення нейтрального світлого інтер’єру – найкраще рішення для людей, смаки і переваги яких змінюються в такому ж швидкому ритмі, як і сучасний світ.

Поширити:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×