|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний
Меблі для торгівлі на замовлення

напряму від виробника

СТРОКИ

від 25 днів

ЦІНИ

від виробника

Переваги роботи з нами

На ринку 19 років
Гарантія 24 місяці
Власне виробництво
Найкращі ціни в регіоні
Доставка по всій Україні

Меблі для торгівлі на замовлення

Успіх роботи магазину залежить безпосередньо від інтер’єру. А він починається з торгових вітрин. Важливо купити меблі для торгівлі, які презентують товар в найвигіднішому світлі. Тільки в цьому випадку вдасться добре заробити. Де варто купувати обладнання для торгівлі? Як не помилитися з вибором?

Важливі нюанси вибору торгових меблів під замовлення

Якщо хочете досягти успіху в бізнесі, тоді вам потрібні торгові меблі під замовлення. Вони довговічні, мають унікальний дизайн і гармонійно вписуються в обстановку.

Вибираючи вітрини, стелажі і острівці для торгівлі, важливо врахувати:

  • цінову категорію магазину (не варто встановлювати на торговому об’єкті середньої категорії дорогі меблі і навпаки);
  • площа приміщення, його конфігурацію (важливо забезпечити вільний доступ до товару);
  • асортимент (меблі повинні відповідати виду товару: наприклад, для сорочок потрібні одні конструкції, для сумок – інші);
  • місцезнаходження магазину (необхідно виграшно виділятися на тлі конкурентів).

Додатково до всього, стелажі, острівці і вітрини для торгівлі повинні відрізнятися високими показниками зносостійкості. Обстановка торгової точки повинна викликати у покупців естетичне задоволення.

Довговічні і стильні меблі для магазину на вигідних умовах!

Компанія «Термес» здійснює виготовлення торгових меблів для магазинів. Використовуємо надійну фурнітуру і кращі матеріали, в тому числі ДСП. Можете замовити скляні стелажі. Пропонуємо виключно довговічні, стильні та зручні меблі. Гарантуємо надійність і якість. При необхідності надамо відповідні сертифікати.

Створювані прилавки й стелажі, торгові вітрини на замовлення в Тернополі мають невисоку ціну. Ви зможете придбати відразу все необхідне. Також пропонуємо замовити вітальні, спальні, кухні, шафи. Асортимент великий. При необхідності можна отримати консультацію у компетентного менеджера.

Заміри проводять наші фахівці. Над створенням зовнішнього вигляду трудяться досвідчені дизайнери. Можна оформити доставку покупки по Тернополю. Також здійснюється монтаж конструкції. Ці додаткові послуги оплачувати не потрібно.

Звертайтеся в «Термес», купуйте стелаж острівний під замовлення та інші торгову меблі. Ведіть бізнес грамотно і заробляйте багато! Покупку можна зробити в будь-який час. Контактний номер: 068 0200700.

Реалізуємо будь-яку вашу ідею

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

і отримаєте дизайн меблів для торгівлі в подарунок!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×