|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний

На що потрібно зважати при виборі шафи-купе

TerMes.com.ua > Blogs > На що потрібно зважати при виборі шафи-купе

На що потрібно зважати при виборі шафи-купе

by user |26.07.2018 | Blogs, Blogs special

При покупці шафи, важливо вибрати таку, в якій поміститься все необхідне. Одним із найфункціональніших видів є шаф-купе. Для того, щоб правильно її обрати, потрібно звертати увагу на наступні критерії:

Розмір шафи-купе

Від того, де саме в вашій кімнаті буде стояти шафа (спальні, прихожій, вітальні, дитячій кімнаті), залежить її розмір. Визначившись з місцем під шафу, з’ясуйте приблизні габарити майбутньої шафи (2-дверні, 3-дверні або більше). Згодом кількість речей збільшується. Тому краще вибирати шафу побільше, з просторими відділеннями.

Механізм відкривання дверей

Є два варіанти. Перший варіант більш поширений, але менш надійний (в металевій рамі знаходиться дверка, яка рухається по спеціальному пазу на роликах). Другий варіант надійніше першого, тут ролики переміщаються по монорельсу. Перший механізм менш надійний, тому що ролик може зісковзувати з направляючої від сильного удару, якщо дверка досить висока. Якщо в такий механізм потрапляє пил або якийсь предмет, погіршується рух. Дану конструкцію доводиться часто пилососити. Другий механізм захищений від попадання зайвих предметів, і не зісковзує.

Профіль шафи-купе

Дуже важливо вибрати правильні профілі, на яких рухаються двері. Вони бувають з алюмінію і зі сталі. Алюмінієва система більш безшумна і акуратна завдяки роликам, які заховані усередині. В сталевій системі ролики розташовані з внутрішньої сторони дверей, і тому при русі двері трохи шумить. З іншого боку – сталевий профіль більш довговічний, ніж алюмінієвий.

Коліщатка ходової системи

Вони можуть бути виконані з металу або з пластику. Коліщатка виключно з пластику краще не купувати, так як вони не прослужать і року. Краще замовляти шафу з металевими коліщатками або пластиковими з тефлоновим покриттям.

Матеріал дверей (фасадів)

Добре продумайте оформлення дверей Вашої шафи-купе. Замовляти тільки дзеркальні двері не завжди практично, оскільки дзеркала швидше забруднюються і очищаються важче, ніж деревний шпон.
З іншого боку, дзеркальні двері розширюють простір, і якщо у Вас малогабаритна квартира, тоді дзеркальна шафа-купе візуально збільшить кімнату.
Крім того, двері можна вибрати з матовим склом,  візерунчастим склом або з фотодруком.

Поширити:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×