|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний
Офісні меблі на замовлення в Тернополі

напряму від виробника

СТРОКИ

від 25 днів

ЦІНИ

від виробника

Переваги роботи з нами

На ринку 19 років
Гарантія 24 місяці
Власне виробництво
Найкращі ціни в регіоні
Доставка по всій Україні

Офісні меблі на замовлення

В офісних приміщеннях працівники проводять більшу частину дня. Там часто проходять переговори з потенційними контрагентами. Багато в чому успіх переговорів і якість роботи менеджерів буде залежати від того, наскільки продуманий офісний дизайн. Як створити зручний робочий простір для всіх співробітників, але при цьому не дуже витратити на оренді величезних приміщень? Звернутися до фахівців, які займаються виготовленням офісних меблів на замовлення, таким як «Термес», що більше 17 років працює в Тернополі.

Як підібрати меблі, які ідеально впишуться в дизайн офісу

Якісних меблів в магазинах багато. Це можуть бути як окремі столи, так і гарнітури для кабінетів керівників. Але не завжди готовий комплект повністю задовольняє вимоги замовника. Більше того, в кожному окремому випадку вимоги до комплектації кабінету можуть відрізнятися, залежачи від дизайну приміщень, цінової політики підприємства, особистих уподобань працівників.

Можна виділити три основні типи меблевих гарнітурів для офісу: для співробітників, приймальні або переговорної, керівників. У кожному разі вимоги до них будуть відрізнятися не тільки за функціоналом, вартості матеріалів з обробкою. Найчастіше це цілісний масив натурального дерева у гарнітурів для керівництва, а також більш бюджетні варіанти з ДСП в кабінети персоналу, який не займається роботою з клієнтами. Завдяки цьому ви отримуєте максимально зручний і комфортний офіс при оптимально низьких цінах.

Спочатку визначимося, що таке офісні меблі. До цієї категорії давно вже належать не тільки стільці, письмові чи комп’ютерні столи, а й:

 • Гарнітури в кабінеті керівника і переговорних залах.
 • Полиці, шафи і стелажі для офісу.
 • Тумбочки.
 • М’які меблі в приймальню.
 • Журнальні столики.
 • Корпусні меблі,що необхідні співробітникам.

Асортимент пропозицій для офісу не обмежується тільки перерахованими вище варіантами. Більш того, багато компаній вважають за краще купувати офісні меблі на замовлення, враховуючи особливості підприємства, вимоги співробітників, переваги керівництва. До того ж нерідко офісні приміщення мають невеликі розміри і конфігурацію, а значить підібрати якісь готові шаблонні версії меблевих виробів буде досить непросто: щоб максимально вдало вписати меблі в інтер’єр, не захаращуючи кабінет, пропонуємо замовити їх у нас.

П’ять причин віддати перевагу меблям на замовлення

Чому виготовлення офісних меблів на замовлення – не тільки зручно, але й вигідно?

 • Дизайн. Основна перевага меблів на замовлення – можливість вибрати, якими будуть колір, розміри, форма, зовнішній вигляд меблевих конструкцій.
 • Ергономіка. Ви вибираєте найбільш зручні моделі, форма яких вписується в приміщення. Погодьтеся, столи і шафи для великого залу, де працює пара десятків менеджерів з продажу, можуть помітно відрізнятися від тих, що знадобляться в кабінеті, де трудяться кілька бухгалтерів або постачальників.
 • Розміри. Потрібні нестандартні столи або шафи індивідуальних розмірів? Це питання теж прекрасно вирішується з менеджерами виробництва, де ви зробите замовлення.
 • Ціна. Найчастіше меблі для офісу під замовлення коштують трохи дорожче, ніж придбані в магазині, але з урахуванням якості виробництва, можливістю відразу придбати все необхідне, не докуповуючи пізніше полиці або тумби, ця різниця буде не настільки велика.
 • Якість. Ви точно будете знати, які матеріали були використані для виготовлення ваших меблів, більш того, при виявленні помилок, ви зможете пред’явити претензії безпосередньо виконавцю, і він це знає. А значить, зацікавлений виконати замовлення якісно.

Де замовити?

Де замовити офісні меблі недорого в Україні? Тернопільська компанія «Термес» приймає індивідуальні замовлення на меблі для офісу. Вся історія бренду – це також історія її кожного працівника: досвіду, знань, досягнень. Співробітники компанії впевнені, що кожен будинок має свою душу і, якщо зрозуміти його унікальність, то можна створити не просто меблі, не звичайний набір деталей, а подарувати комфорт людям і неповторність приміщенню. Для своїх клієнтів компанія пропонує новітні технології та матеріали.

Можливо, ознайомившись з каталогом компанії «Термес», ви віддасте переваги раніше виготовленим моделям, або запропонуйте свої варіанти: що саме підійде для вашого офісу, який варіант обробки шаф, столів і стелажів ви схвалите – вирішувати вам. А фахівці на виробництві втілять ваші побажання в життя, створюючи затишний і неповторний офіс, де буде зручно працювати всім вашим співробітникам. Адже, виготовлення меблів за індивідуальним проектом – ідеальне рішення для облаштування приміщення з максимальним використанням усього вільного простору.

Реалізуємо будь-яку вашу ідею

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

і отримаєте дизайн в подарунок!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×