|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний

Поради по догляду за кухонними меблями

TerMes.com.ua > Blogs > Поради по догляду за кухонними меблями

Поради по догляду за кухонними меблями

by user |27.07.2018 | Blogs, Blogs special

Якщо Ви купуєте якісні кухонні меблі, то вони повинні експлуатуватися тільки в сухих і теплих приміщеннях, оснащених вентиляцією і опаленням. Температура повітря в кухні не повинна опускатися нижче + 10 ° C і підніматися вище + 40 ° C. Вологість повітря повинна становити не менше 65% і не більше 85%. В принципі, такі умови досить нормальні для сучасних приміщень, однак взимку і влітку слід особливо уважно стежити за цими показниками.

Захист кухонних меблів

Захистіть меблі для кухні від впливу прямих сонячних променів і опалювальних приладів. Важко, звичайно, в кухні захиститися від вологи, але постарайтеся зробити так, щоб на Ваші кухонні меблі волога потрапляла якомога менше. Підвищена вологість може привести до розбухання дерев’яних фасадів, каркасу, кромок бічних поверхонь, а також відклеювання деяких елементів меблів.

Вплив води та температур

Обов’язково придбайте елементи меблів, які не бояться води – там Ви зможете спокійно створювати кулінарні шедеври, які потребують використання води в більшому обсязі. Ні в якому разі не допускайте попадання на кухонні меблі бензину, спирту або ацетону, а також не ставте без спеціальних підставок розпечені або гарячі предмети.

Не допускайте також робіт, пов’язаних з прямим механічним впливом на меблі (різка, відбивання м’яса і т.д.) – тільки на спеціальних дошках.

Правильний догляд за меблями

Догляд за сучасними меблями повинен здійснюватися тільки за допомогою спеціальних засобів, інакше вона швидко деформується, а усунути це дуже складно, часом навіть неможливо. Невеликі забруднення можна просто прибрати сухою тканиною, решта ж – спеціальними поліролями, яких сьогодні в продажу досить багато. Якщо Ви уважно підійдете до догляду за приміщенням і меблями своєї кухні, вона довго буде радувати Ваше око і виглядати як новенька.

Поширити:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×