|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний
Меблі для спальні на замовлення

напряму від виробника

СТРОКИ

від 25 днів

ЦІНИ

від виробника

Переваги роботи з нами

На ринку 19 років
Гарантія 24 місяці
Власне виробництво
Найкращі ціни в регіоні
Доставка по всій Україні

Меблі для спальні на замовлення

Облаштування зони для відпочинку багато в чому визначає якість життя кожної людини. Так як щоденне повноцінне відновлення сил можливо тільки в сприятливій спокійній обстановці, що відповідає індивідуальним потребам, не можна нехтувати часом, вибираючи майбутній дизайн спальні.

Особлива увага завжди приділяється правильному вибору меблів, адже саме вони робить інтер’єр естетичним, створюють потрібну атмосферу, налаштовують на релаксацію. Купити меблі в спальню буває складно тому, що матеріали, з яких виготовлені ​​ліжко, тумби, шафи і полиці, їх форма, колір – все повинно радувати око, тому важливо не поспішати, зробити вибір, вивчити ринок і знайти те, що дійсно потрібно.

Особлива спальня вашої мрії

Оформлення будинку або квартири вимагає поєднання раціональності та творчості, місце для сну в цьому плані – не виняток. Правильно підібраний дизайн – запорука затишку, комфорту, почуття захищеності. Як не буває двох абсолютно однакових в своїх поглядах людей, так не може бути двох зроблених під копірку спалень. При формуванні концепції для нас головне – повний облік побажань клієнта, заснований на визначенні завдань проектованої зони. Зупинимося конкретніше на завданнях.

Місце для сну

Повне відновлення сил можливе тільки в просторі, що налаштовує на розслаблення. Мова йде як про нічний сон, так і про короткочасний денний відпочинок. Створити потрібну атмосферу допоможуть:

  • збалансоване навантаження;
  • єдиний витриманий стиль;
  • приємна клієнтові колірна палітра;
  • ненав’язливі акценти, що впливають на настрій.

У предметному наповненні кожної з цих позицій шаблонний підхід не буде задовільним. Часто рятують ситуацію рішення, не виконані в минулому. В даному випадку актуальні оригінальні комплектації, фасадні ансамблі, нові ідеї для декору, освітлення, оформлення текстилем.

Крім візуальних характеристик, при проектуванні слід звернути увагу на важливий момент – вентиляцію. Нічого не повинно провокувати додаткове навантаження, не заважати провітрюванню – свіже повітря необхідне для здоров’я. Також краще заздалегідь подумати про прибирання і мінімізувати можливе важкодоступне скупчення пилу.

Не тільки відпочинок

Основним призначенням кімнати є, звичайно, щоденне відновлення сил, але при формуванні концепції обстановки обов’язково потрібно звертати увагу на можливі додаткові функції простору, що залежать від уподобань господарів будинку. Часто на спальню покладаються такі функції:

  • зберігання речей. Якщо одним ліжком та приліжковим столиком не обійтися, головне – не перевантажити зону відпочинку шафами, комодами, полками;
  • проведення дозвілля. У цьому випадку дизайнери рекомендують звернутися до візуального розділення на зони, щоб обладнати одну з них під будь-яку діяльність (поставити письмовий стіл, тумбу з телевізором і ігровими приставками, туалетний столик з великим дзеркалом, виділити локацію для хобі – крісло для в’язання або читання , вільне місце для мольберта або музичного інструменту);
  • прийом гостей, заради якого простір аналогічно розмежовується.

При багатозадачності буває важко вкластися в рамки стандартного оформлення, а дотримати єдиний стиль – практично неможливо. Часто пропоновані на ринку готові варіанти не здатні врахувати вимоги та побажання.

Вихід – меблі для спальні на замовлення

Щоб втілити в життя незвичайну концепцію, яка підходить конкретній людині, потрібні нестандартні ідеї, особливі пропозиції і якісні матеріали. Ми пропонуємо варіанти обстановки, що дозволяють виділити і підкреслити потрібні елементи, заощадити простір, втілити саме ту заповітну ідею.

Меблі для спальні на замовлення у нас – це кращі варіанти фасадів від знаменитих світових брендів, оригінальна фурнітура, розмірна точність установки, сучасні надійні механізми. Консультації дизайнерів інтер’єру допоможуть знайти оптимальний варіант або зробити вашу задумку ідейно завершеною, знайти компроміси в різноманітних ситуаціях.

Про співвідношення ціни і якості

Виготовлення предметів інтер’єру за індивідуальними параметрами передбачає нестандартний підхід до кожної кімнаті. Щоб найбільш точно втілити найскладніші бажання ми свідомо відмовляємося від стандартних рішень на кожному з етапів – починаючи з перших консультацій, вимірів, проектування і закінчуючи фінальною частиною установки. Зручна кімната, виконана в єдиному стилі, що відповідає запитам клієнта, – мета роботи нашої компанії.

Пропонована ціна спальні під замовлення в Тернополі гнучко змінюється в залежності від побажань конкретного клієнта. На етапі формування проекту консультанти допоможуть вам визначитися як з геометричними і дизайнерськими рішеннями, так і підібрати відповідні цінові позиції.

Реалізуємо будь-яку вашу ідею

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

і отримаєте дизайн в подарунок!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×