|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний

Як вибрати кухню, зважаючи на планування кімнати

TerMes.com.ua > Blogs > Як вибрати кухню, зважаючи на планування кімнати

Як вибрати кухню, зважаючи на планування кімнати

by user |26.07.2018 | Blogs, Blogs special

Кухня – це місце, де ми проводимо досить багато часу і важливо підібрати такий кухонний гарнітур, щоб після монтажу не жаліти про свій вибір. Меблева компанія “Термес” підготувала найважливіші поради, які допоможуть вам, якщо ви захочете купити кухню.

Найперше, ви повинні подумати про загальні побажання щодо кухні, а саме:

  • приблизні розміри кухні (ідеальний варіант – 20% від загальної площі приміщення);
  • яка техніка вам потрібна, та де вона буде розміщена;
  • як функціонально використати наявне місце за рахунок кутових тумб, висувних модулів, додатковх поличок;
  • подумайте, де буде розташовуватись обідня зона і які меблі для неї підійдуть;
  • чи є на кухні нестандартні ніші, кути і як їх використати?

Після того, як буде прорахований бюджет та визначені загальні побажання до майбутньої кухні, можна переходити до детального опрацювання.

Зважаючи на планування є такі види кухонь

L-подібна кухня

Така кухня зручна для функціонального розподілу кухонного простору, збереження можливості вільного пересування і одночасне розташування одразу двох кулінарів в робочому трикутнику (зона зберігання, зона готування та зона мийки). Це класичний варіант для приміщень, форма яких наближена до квадрата.

П-подібна кухня

Підійде для приміщень достатніх розмірів квадратної або прямокутної форми, де необхідно розмістити велику кількість систем зберігання і кухонної техніки.

Лінійна кухня

Ідеально підходить для вузьких приміщень шириною менше двох метрів і загальною площею 6-12 квадратних метрів. Для ефективного використання простору під стільницею кухонного гарнітура можна розмістити вбудовану техніку, для посуду визначити висувні системи, а для продуктів – верхні тумби.

Найкраще розташувати об’єкти в такому порядку: холодильник, робочий стіл, мийка, другий робочий стіл і плита.

Острівні і півострівні кухні

Таке планування може розглядатися для приміщень площею не менше 20 квадратних метрів. У традиційних острівних кухнях в середину виноситься стіл з мийкою або плитою, а в півострівних центром виступає барна стійка.

Дворядна кухня

Це єдиний спосіб використовувати витягнуте приміщення максимально ефективно. Підходить для кухонь площею не менше 9 квадратних метрів і шириною не менше 2,5 метра. Після установки кухонного гарнітура ширина проходу не повинна бути менше 120 см.

Зручним варіантом є розміщення плити і раковини на одній стороні кухні, а холодильника – на протилежній. Або, наприклад, біля лівої стіни можна встановити холодильник з раковиною, а біля правої – плиту з робочою поверхнею.

Тепер, ви можете порівняти своє планування приміщення із тими, що представлені у зразках та вибрати найоптимальніший варіант для майбутньої кухні. Бажаємо успіху 🙂

Поширити:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

    ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


    ×

     

      ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


      ×