|
termes@ukr.net
|
ПН-ПТ 10:00-18:00, СБ 10:00-15:00, НД - вихідний

Як вибрати посудомийну машину?

TerMes.com.ua > Без категорії > Як вибрати посудомийну машину?

Як вибрати посудомийну машину?

by user |23.10.2018 | Без категорії

Чи потрібна в будинку посудомийна машина? Чи, все ж таки, краще мити тарілки руками?

Посудомийна машина – як вибрати

Вбудована

Це та, яку не видно в кухонному гарнітурі – фасад машинки прихований кухонним фасадом цілком або видно лише панель управління. Такі машинки монтують на власні ніжки між двома окремо розташованими тумбами. На дверцята посудомийної машини навішують кухонний фасад. Вбудовані машини найчастіше вибирають для нових кухонь.

Стаціонарна

Її можна вбудувати частково (без навішування фасаду) або поставити окремо. Панель управління розташовується на дверцятах – ви можете запустити її і стежити за таймером, не відкриваючи кришку. Таку машину можна поставити на готову кухню замість старої тумби або на будь-яке вільне місце. При бажанні стаціонарну посудомийку теж можна приховати звичайним меблевим фасадом (наприклад тим, що ви зняли з тумби).

Портативна

Ця машина зовсім невелика, трохи більша мікрохвильовки. Вона підійде для дачної кухні або квартири-студії. Але обсягу такої посудомийки вистачить одному-двом, великій родині буде замало.

Який розмір краще обрати

Вбудовані і стаціонарні машини бувають повнорозмірні (60 см) і вузькі (45 см). Вузькі моделі зазвичай використовують в невеликих кухнях. Стандартна вбудована посудомийка (60 см) вміщує від 10 до 13 комплектів посуду, що цілком достатньо для сім’ї з 4-5 чоловік. Компактні – приблизно 6-8 комплектів посуду, але в них не можна помити сковороду або велику каструлю.

Поширити:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ


×

 

ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ


×